Градусні міри суміжних кутів відносяться як 1:9. Знайдіть градусну міру більшого кута. Допоможіть

будьласка дуже потрібно!

Ответы на вопрос

Отвечает Басова Света.

Ответ:

Сума суміжних кутів = 180°

Отже складаємо рівняння:

1x+9x= 180

10x=180

x=18

Перший кут = 18*1=18°

Другий кут = 18*9=162°