обчисліть площу рівнобедреного прямокутного трикутника,гіпотенуза якого дорівнює 0,8


Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Ксюша.

x - катет

С теоремы Пифагора:

x^2+x^2=0,8^2

2x^2=0,64

x^2=0,32

S=x^2/2=0,32/2=0,16

Ответ: 0,16