Середня лінія трапеції дорівнює 9 см. Знайдіть основи трапеції, якщо одна з них на 8 см більша за

іншу.

Ответы на вопрос

Отвечает Евдощук Никита.

Ответ:

5 і 13 см

Объяснение:

АВСД - трапеція. МН - середня лінія (9 см).

Нехай ВС = х, тоді АД = х+8.

х+х+8/2=9

х+х+8=18 (перемножили дві частині на 2)

2х=18-8

2х=10

х=5(см) - ВС

АД = х+8 = 5+8 = 13 (см)