СРОЧНО! знайти сторони рівнобедреного трикутника АВС, якщо його бічна сторона на 13см більна за

основу, а периметр трикутника АВС дорівнює 38см.

Ответы на вопрос

Отвечает Катушин Илья.

Ответ:

Позначимо бічну сторону як 13+х, а основу як х тоді:

38=13+х+13+х+х

12=3х

х=4 (см) основа

13+4=17 (см) бічна сторона

Отвечает Мосолова Екатерина.

Позначимо бічну сторону як 13+х, а

основу як х

тоді:38=13+х+13+х+х12=3хх=4 (см)


основа13+4=17 (см) 2 бічні

В-дь: 17;17;4