Точка дотику вписаного кола дiлить гіпотенузу на відрізки довжиною 4см i 2см. Знайдіть радіус цього

кола, якщо периметр трикутника дорівнює 16см. :')​

Ответы на вопрос

Отвечает Дедина Екатерина.
Відповідь:
r=2см

Розв'язання:
r=(a+b-c)/2; де а;b- катети; с- гіпотенуза.
c=4+2=6см
Р=а+b+c;→
(а+b)=P-c=16-6=10см.
r=(10-6)/2=4/2=2см