У рівносторонньому трикутнику висота дорівнює 8см знайти сторо​ну трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Семиглазов Илья.

Ответ:

16/3 ×корень3 см

Объяснение:

h=8 cм

По теореме Пифагора :

а^2=h^2+(a/2)^2

a^2=h^2+a^2/4

4a^2=4h^2+a^2

4a^2-a^2=4h^2

3a^2=4h^2

a^2=4h^2 /3

a=корень (4h^2 /3)

а=(2×h)/корень3

а=2×8 /корень3 =16/ корень3 =

=(16×корень3) /(корень3 ×корень3) =

=16/3 ×корень3 см