Чи існує опуклий многокутник сума кутів якого дорівнює 920 градусів


Ответы на вопрос

Отвечает Артемьев Владимир.

Ответ:

Не існує

Объяснение:

180°( n-2)

1) 180°(7-2)= 180°×5=900 ( не підходить)

2)180°(8-2)=180°×6=1080 ( не підходить)