Периметр трикутника дорівнює 65 см. Знайти сторони, якщо вони пропорційні числам 3, 4, 6


Ответы на вопрос

Отвечает Ершова Машка.

Ответ:

15 см, 20 см, 30 см

Объяснение:

Нехай сторони трикутника: 3х, 4х, 5х. Тоді:

3x+4x+6x = 65

13x = 65

x = 65/13 = 5

a = 3*5 = 15 см

b = 4*5 = 20 см

c = 6*5 = 30 см