Помогите пожалуйста! Площадь одной грани куба равна 36`2см .Найдите длину ломаной АВ,В1,С1,Д1,Д?


Ответы на вопрос

Отвечает Холод Алина.

Для знаходження довжини ламаної АВ,В1,С1,D1,D вам потрібно враховувати, що ця ламана проходить через вершини куба.

Довжина однієї сторони куба (або ребра) дорівнює квадратному кореню з площі однієї його грані (36 * 2 см^2):

a = √(36 * 2) см = √(72) см ≈ 8,49 см.

Таким чином, довжина сторони куба (a) дорівнює приблизно 8,49 см.

Тепер, коли ми знаємо довжину однієї сторони куба, ми можемо знайти довжину ламаної, пройдену через всі вершини куба. Ламана складається з п'яти відрізків, кожен з яких є стороною куба:

Довжина ламаної АВ,В1,С1,D1,D = 5 * a = 5 * 8,49 см ≈ 42,45 см.

Отже, довжина ламаної дорівнює приблизно 42,45 см.