Розв'яжіть трикутник АВС , якщо кут С=90°,АВ=6 см , ВС=3√2 см . ПОМОЖІТЬ УМОЛЯЮ!


Ответы на вопрос

Отвечает Дорош Алевтина.

Ответ:

розв'язати трикутник означає знайти всі його сторони і кути

за теоремою піфагора знайдемо АС

АС²=АВ²-ВС²=6²-(3√2)²=36-18=18

АС=√18=3√2

оскільки дві сторони цього трикутника однакові то він рівнобедренний і прямокутний тому 2 невідомі кути по 45°