Прямокутник ABCD обертається навколо прямої І, яка паралельна стороні AB i віддалена від неї на 1

см. Знаїдить об'єм тіла обертання, якщо AB = 8см, AD = 5 см

Ответы на вопрос

Отвечает Рябичева Анастасия.

Ответ:

V=288π см³

Решение:

При вращении образовалась фигура цилиндр.

ОО1=АВ=8см высота цилиндра

ОС=ОВ+ВС=1+5=6см радиус цилиндра.

V=π*OC²*OO1=6²π*8=36*8π=288π см³