Визначте градусну міру центрального кута, якщо градусна міра відповідного йому вписаного кута

дорівнює: 1) 20°; 2) 100°

Ответы на вопрос

Отвечает Шокбар Алмат.
1) кут 1 =20/2=10 градусів
2)кут 1=100/2=50 градусів
Робила з вчителько на уроці , тому має бути правильним
Отвечает Корнилов Данил.
Зроби будь ласка кращим, 60°