Допоможіть. (3х⅘+5⁸)+4=58


Ответы на вопрос

Отвечает Митюрева Анастасия.

Ответ:

Объяснение:5853x​+58+4=58Спочатку виразимо 5858:58=39062558=390625Отже, рівняння стає:3x5+390625+4=5853x​+390625+4=583x5+390629=5853x​+390629=583x5=−39057153x​=−390571Розділимо обидві сторони на 3:x=−650952.83x=−650952.83Отже, розв'язок рівняння 3x5+58+4=5853x​+58+4=58дорівнює приблизно −650952.83