Знайти площу повної поверхні куба, якщо його об’єм дорівнює 64см3


Ответы на вопрос

Отвечает Рустамова Ксения.

Ответ:

Площа повної поверхні куба залежить від довжини його сторони (a). Щоб знайти цю площу, нам спочатку потрібно знайти значення сторони куба за даним об'ємом.

Об'єм куба (V) визначається за формулою V = a^3, де a - довжина сторони куба.

Задано, що об'єм куба V = 64 см³, тому ми можемо записати рівняння:

64 = a^3

Щоб знайти значення сторони куба (a), потрібно взяти кубічний корінь обох частин рівняння:

a = ∛64

a = 4 см

Тепер, коли ми знаходимо значення сторони куба, ми можемо обчислити площу повної поверхні.

Площа поверхні куба (S) визначається за формулою S = 6a^2, де a - довжина сторони куба.

Підставляючи дані:

S = 6 * (4 см)^2

S = 6 * 16 см²

S = 96 см²

Отже, площа повної поверхні даного куба становить 96 см².