В основі прямого паралелепіпеда лежить прямокутник зі сторонами 3см і 4см. Знайдіть площу бічної

поверхні цього паралелепіпеда, якщо його бічне ребро дорівнює 2см

Ответы на вопрос

Отвечает Майская Эльвина.

Ответ:

Для знаходження площі бічної поверхні прямого паралелепіпеда, треба знати довжини його сторін та бічного ребра.

У нашому випадку, ми знаємо, що основа паралелепіпеда - прямокутник зі сторонами 3 см і 4 см, і бічне ребро дорівнює 2 см.

Площа однієї сторони паралелепіпеда дорівнює добутку довжини ребра на довжину відповідної сторони основи. Оскільки паралелепіпед має 4 сторони, площа бічної поверхні буде:

Площа бічної поверхні = 4 * (довжина ребра) * (довжина сторони основи)

Підставляємо відповідні значення:

Площа бічної поверхні = 4 * 2 см * (3 см + 4 см)

= 4 * 2 см * 7 см

= 56 см²

Отже, площа бічної поверхні прямого паралелепіпеда дорівнює 56 см².