точка перетину діагоналей квадрата віддалена від його сторони на 3 см. знайти периметр квадрата ДАЮ

20 БАЛІВ

Ответы на вопрос

Отвечает Кохтенко Олег.

Ответ:

Дано: ABCD - квадрат

ОК перпендикулярно BC; OK° 3cм

знайти Pаbcd

Розв'язання

KP= 2*OK=3*2=6 см

KP = AD

P = 4*AD=4*6=24см

Відповідь: 24см P квадоата

Объяснение:

все неблогадари