СРОЧНО Гіпотенуза прямокутного трикутника 50 см. СМ медіана ,CH-висота проведені з вершини

прямого кута. СМ =7 см. Зн:більший катет

Ответы на вопрос

Отвечает Башкиров Лёша.

Ответ:СМ - медіана, проведена до гіпотенузи АВ. СМ=½•АВОскільки AM=BM=½•AB=½•50=25(см),то CM=AM=BM=25(см)2.За умовою CM=7 см, тоді за аксиомою вимірювання відрізків:BD=BM+CM=25+7=32(см)AD= AM-CM=25-7=18(см)3.CD - висота, проведена до гіпотенузи. За метричними співвідношеннями у прямокутному трикутнику маємо:CH²= BD•ADCD²=32•18=576CH=24(см)4.В прямокутному трикутнику ADC(∠D=90°) за теоремою Піфагора знайдемо гіпотенузу АС:AC²=CH²+AD²=24²+18²=576+324=900AC=√900=30(см)5.В прямокутному трикутнику ABC(∠C=90°) за теоремою Піфагора знайдемо катет ВС:BC²=AB²-AC²BC²=50²-30²=2500-900=1600BC=√1600=40(см)BC>AC. BC=40 (см) - більший катет трикутника АВС.

Объяснение:

я не уверена что правильно, и буквы немного другие могут быть