4. Радіус кола , вписаного в основу правильної піраміди, дорівнює 5 корінь із 3 сантиметрів.

Знайдіть кут нахилу бічної грані піраміди до основи піраміди, якщо висота піраміди дорівнює 5 см Розгорнута відповідь!!

Ответы на вопрос

Отвечает Ригер Вика.

Ответ:

Кут нахилу бічної грані до основи дорівнює 30°

Объяснение:

H=5см; r=5√3см

tga=H/r=5/5√3=1/√3

а=arctg1/√3=30°