Основою прямого паралелепіпеда є ромб із гострим кутом 60° i більшою діагоналлю, що дорівнює 6√3

см, менша діагональ паралелепіпеда утворюс з площиною основи кут 45°. Знайдіть площу бічної поверхні I паралелепіпеда.

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Денис.

Ответ:

Діагоналі ромба основи паралелепіпеда мають довжини 6√3 см та 3√3 см. Висота паралелепіпеда визначена відношенням 1:√2 до меншої діагоналі ромба.

Отже, висота паралелепіпеда: Висота = 3√2 см.

Площа бічної поверхні паралелепіпеда обчислюється як 2 рази бічне ребро помножити на висоту:

Бічна площа = 2 * (сторона ромба) * (висота) = 2 * (3√3 см) * (3√2 см) = 18√6 см².

Отже, площа бічної поверхні паралелепіпеда дорівнює 18√6 квадратних сантиметрів.