Срочно основи рівнобічноїтрапеції 15 дм і 5 дм. Обчислити бічну сторону трапеції, якщо її висота

дорівнює 12 дм

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Лера.

Ответ:

1)15+5=20(дм)

2)20-12=8(дм)

Объяснение:

ответ 8 бична сторона трапеции

Отвечает Родионова Александра.

Ответ:

13 см.

Объяснение:

Це за теоремою Піфагора!!!