Розв*яжіть прямокутний трикутник за гострим кутом =60 градусів та прилеглим катетом a=12см​


Ответы на вопрос

Отвечает Калахан Світлана.
Дано: трикутник АВС( кут С = 90градусів), кут А = 60 градусів, АС=12см
Знайти: АВ,ВС, кут В
Розв*язання:
Кут В = 180 градусів - кут С - кут А
Кут В = 180 градусів - 90 градусів - 60 градусів = 30 градусів.
ВС = tg кута А ( 60 градусів) * (помножити) АС= 3*12=36(см)
Катет що лежить навпроти кута 30 градусів дорівнює половині гіпотенузи:
АВ=2*12=24(см)