1. Із точки А до площини проведено похилі АB і АD завдовжки 17см і 10 см відповідно. Знайти

проекцію похилої AD на площину,якщо проекції похилої AВ=15см.

Ответы на вопрос

Отвечает Самарская Софья.

Відповідь:

6 см

Пояснення:

До площини з точки А проведемо висоту АО  знайдемо цю висоту:17²-15²=289-225=64√=8(см)   тепер з трикутникаАОД  знайдемо проєкцію похиоюАД на пощину   10²-8²=100-64=36√=6