Дві сторони гострокутного трикутника дорівнює 7 см і 16 см., а його площа 28

см(квадратних).Обчислити кут між даними сторонами.

Ответы на вопрос

Отвечает Рубчинский Арман.

площадь = 1/2 * а*с* синус угла

1/2*7*16*синус угла = 28

56 * синус угла = 28

синус угла = 28/56

синус угла = 1/2

значит угол равен 30 градусам