Сторони трикутника відносяться як 7:5:9. Знайдіть сторони подібного йому трикутника, якщо: 1)

його периметр дорівнює 42 см; 2) його найбільша сторона дорівнює 27 см; 3) сума його найбільшої та найменшої сторони дорівнює 84 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Лобацкая Арина.

1) 7х+5х+9х=42.

21х=42.

х=2.

сторони подібного трикутника:

7*2=14. 5*2=10. 9*2=18.

2) 9х=27.

х=3.

сторони подібного трикутника:

7*3=21. 5*3=15. 9*3=27.

3) 5х+9х=84.

14х=84.

х==6...

сторони подібного трикутника:

7*6=42. 5*6=30. 9*6=54.