Укажіть реакцію нейтралізації, що відбулася за участю гідроксиду лужного елемента (1 б). а) HNO3

+ NaOH = NaNO3 + H2O б) H2SO4 + Ba(OH)2 = BaSO4 + 2H2O в) SO3 + 2NaOH = Na2SO4 + H2O г) 2HBr + Mg(OH)2 = MgBr2 + 2H2O

Ответы на вопрос

Отвечает Морозова Анастасия.

Ответ:

а) HNO3 + NaOH = NaNO3 + H2O

Объяснение:

Укажіть реакцію нейтралізації, що відбулася за участю гідроксиду лужного елемента (1 б).

а) HNO3 + NaOH = NaNO3 + H2O

б) H2SO4 + Ba(OH)2 = BaSO4 + 2H2O

в) SO3 + 2NaOH = Na2SO4 + H2O

г) 2HBr + Mg(OH)2 = MgBr2 + 2H2O