Скласти рівняння прямої, яка проходить через точки A(-1; 4) i B (3;-8).


Ответы на вопрос

Отвечает Медведева Юлия.

Ответ:

у = kx + b

A(-1;4) ∈ прямой, значит  4 = -k + b

В(3;-8) ∈ прямой, значит  -8 = 3k + b

Решаем систему двух уравнений с двумя переменными k и b:

Вычитаем из первого уравнения второе:

Ответ. у = -3k +1

Объяснение:

Отвечает Котик Аделя.

Ответ:↓↓↓

Щоб скласти рівняння прямої, яка проходить через точки A(-1; 4) і B (3; -8), ми можемо скористатися формулою нахилу-перетину прямої, яка має вигляд y = mx + b.

Крок 1: Знайдіть нахил (m) прямої.

Нахил прямої, яка проходить через дві точки (x1, y1) і (x2, y2), можна обчислити за допомогою формули m = (y2 - y1) / (x2 - x1).

Підставимо координати точок A і B у формулу:

m = (-8 - 4) / (3 - (-1))

m = -12 / 4

m = -3

Крок 2: Використайте формулу нахилу-перетину для знаходження рівняння.

Тепер, коли у нас є нахил, ми можемо обрати будь-яку з двох заданих точок (A або B), щоб підставити її у рівняння. Давайте використаємо точку A(-1, 4).

y = mx + b

4 = -3(-1) + b

4 = 3 + b

b = 4 - 3

b = 1

Таким чином, рівняння прямої, яка проходить через точки A(-1, 4) і B(3, -8), має вигляд y = -3x + 1.

Примітка: Важливо перевірити рівняння, використовуючи іншу задану точку (у цьому випадку точку B), щоб переконатися, що воно задовольняє рівнянню.

Надеюсь помогла