2 Дано : СВ= 24,6см, точка М лежить між ними МС у З рази довше МВ, знайти відрізки MB, MC​


Ответы на вопрос

Отвечает Степанова Диана.

Ответ:

Нехай MB = x см, тоді MC = 3x см, оскільки МС у 3 рази довше МВ.

Також дано, що СВ = 24,6 см.

Оскільки МС + СВ = МВ (за властивістю великості ліній), то ми можемо записати:

3x + 24,6 = x

Поміняємо місцями члени рівняння:

x + 24,6 = 3x

Тепер віднімемо x від обох боків:

24,6 = 2x

Поділимо обидві сторони на 2, щоб знайти значення x:

x = 24,6 / 2

x = 12,3 см

Отже, MB = 12,3 см і MC = 3x = 3 * 12,3 см = 36,9 см.