Розв'яжіть прямокутний трикутник за двома катетами a=6, b=6​


Ответы на вопрос

Отвечает Королев Дима.

Відповідь: ∠α=∠β=45°, с=6√2

Пояснення:

За теоремою Пифагора знайдемо с

с²=а²+b²=6²+6²=36+36=72 см²

c=\sqrt{72}=\sqrt{36*2}=6\sqrt{2} (см)

Так як катети рівні, то проти рівних сторін лежать рівні кути

відповідно за теоремою про суму кутів прямокутного трикутника

∠α+∠β=90°, ∠α=∠β=90°:2=45°