Навколо кола радіусом 5 описано рівнобічну трапецію,довжина бічної сторони якої дорівнює 12.

Обчисліть площу трапеції СРОЧНО !!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Соловьёва Надежда.

В равнобедренном трапеции описанной около окружности сумма оснований равно сумму боковых сторон:

Сумма оснований=12+12=24

S=5*24=120

Ответ:120