Основи трапеції відносяться як 3:7 , а її середня лінія дорівнює 40 см. Знайдіть основи трапеції.


Ответы на вопрос

Отвечает Minius Dariga.
1. Средняя линия трапеции равна полусумме ее оснований, т.е. сумма оснований: 40*2 = 80
2. 3 + 7 = 10 - всего частей
3. 80 : 10 = 8 - одна часть
4. 8 * 3 = 24 - меньшее основание
5. 8 * 7 = 56 - большее основание
Ответ: 24 и 56