2 -008. Знайти медіану рівностороннього трикутника зі стороною 3√3.


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмичёв Егор.

Відповідь: 4,5 .

Пояснення:

У рівносторонньому трикутнику медіана, висота співпадають. Визначити медіану можна за формулою висоти h=a√3/2, де а=3√3 за умовою.

Тоді h=3√3*√3/2=9/2=4,5.