Побудувати квадрат зи стороною 6 см. знайти його периметр


Ответы на вопрос

Отвечает Бескровный Максим.

у квадрата 4 сторони, формула знаходження периметру квадрата: P=4*a   P=4*6=24(см)

Відповідь: P=24см