СРОЧНО!!! Дано трикутники ABC i MNK, причому AB = MN i <А = <N. Рівність яких елементів треба

додати, щоб зробити висновок про рівність цих трикутників за другою ознакою? А. АС=МNБ. AC=MKB. <A = <MГ. BC=NK​

Ответы на вопрос

Отвечает Хажитарханова Тамилия.

Ответ:

В

Объяснение:

Для того щоб зробити висновок про рівність трикутників ABC і MNK за другою ознакою, необхідно, щоб два трикутники були подібними (мали однакові кути) і співмірними (відношення довжин сторін між собою повинно бути однаковим).

Дано: AB = MN і <А = <N.

Оскільки ми знаємо, що <A = <N, це означає, що кути при вершинах A і N рівні.

Тепер перевіримо варіанти:

А. AC = MN - Ця рівність не є необхідною для подібності або співмірності трикутників.

Б. AC = MK - Ця рівність не є необхідною для подібності або співмірності трикутників.

B. <A = <M - Ця рівність вже задана умовою і є однією з ознак подібності трикутників.

Г. BC = NK - Ця рівність також не є необхідною для подібності або співмірності трикутників.

Отже, єдиним елементом, який має бути доданим для зроблення висновку про рівність трикутників за другою ознакою (подібність), є рівність сторін B. <A = <M.