Допоможіть будь ласка!Дуже потрібно, розписано! Відрізок ВМ є бісектрисою рівнобедреного

трикутника АВС(АВ=ВС), кут СВМ =28°, АС = 24 см. Знайдіть кути АВС, АМВ і відрізок АМ.​

Ответы на вопрос

Отвечает Царкова Рената.

Ответ:

Объяснение:

Бісектриса проведена до основи рівнобедреного трикутника є одночасно і висотою,і медіаною.Тому

<ABC=2*<CBM=2*28°=56°(за властивостями бісектриси)

<AMB=90°(за властивостями висоти)

AM=1/2AC=1/2*24=12 см (за властивостями медіани)