Бічна сторона рівнобедреного трикутника дорівнює 50см а його основа 28см знайти довжину висоти яка

проведена до основи Срочччнооооо даю 70 балооов памагити​

Ответы на вопрос

Отвечает Сарыг-Оол Саглай.

Дано:

АВС- трикутник

АВ=ВС=50см

АС=28 см

ВД- висота

АД=ДС

Знайти: ВД-?

Розв‘язання

АД= 28:2=14

За теоремою Піфагора: ВД2= АВ2-АД2= 2500-196= 2304

ВД= 48 см

Відповідь: 48см