У трикутнику зі сторонами 15 см і 20 см проведена бісектриса кута між даними сторонами. Вона

поділяє третю сторону на відрізки, менший з яких дорівнює 6 см. Знайти більший відрізок.

Ответы на вопрос

Отвечает Аршакян Левон.

Скориставшись властивістю бісектриси трикутника, маємо: 15/20 = 6/х, де х - невідомий відрізок. Звідси, х = 20·6/15 = 8 см.

Відповідь: 8 см.