3 точки А до прямоï ь проведено перпендикуляр АН i похилу АС, довжина якоï 12 с. . Якщо довжина

проекції похилої на пряму ь дорівнює 8 см, то довжина перпендикуляра дорівнює: А 4√3 см Б 4√2 смв 4√5 см Г 4√6 см​С решением!

Ответы на вопрос

Отвечает Букреева Яна.

Ответ:

Для знаходження довжини перпендикуляра (АН) можна використовувати подібність трикутників. Спочатку визначимо відношення довжини перпендикуляра до довжини похілої сторони (АС).

За умовою, довжина похілої сторони АС дорівнює 12 см, а довжина проекції похілої на пряму АН дорівнює 8 см. Тобто:

Відношення довжини перпендикуляра АН до довжини похілої сторони АС дорівнює 8/12 або 2/3.

Тепер, ми можемо використовувати це відношення для знаходження довжини перпендикуляра (АН), де x - довжина перпендикуляра:

2/3 = x / 12

Помножимо обидві сторони на 12, щоб виразити x:

x = (2/3) * 12

x = 8 см

Отже, довжина перпендикуляра АН дорівнює 8 см.

Объяснение: