Сторони трикутника 6 см і 3 см, а кут протилежний до більшої з цих сторін, дорівнює 60°. Знайти

синус кута, що лежить проти меншої сторони (розпишіть Пж)

Ответы на вопрос

Отвечает Суконных Лера.

Ответ:

по теоремі синусів

sin(beta)/B= sin(alpha)/A

sin(beta)=B*sin(alpha)/A=3*sin(pi/3)/

6=3*(корень(3)/2)/6=корень(3)/4