Нехай одна частина дорівнює х. Тоді перший з суміжних кутів дорівнює 4х, а другий 5х. Так як сума

суміжних кутів дорівнює 180º можна скласти рівняння: 4х+5x=180​

Ответы на вопрос

Отвечает Князев Антон.

Ответ:

80°    100°

Объяснение:

∠1=4х°,  ∠2=5х°

4х+5х=180;  9х=180;  х=20

∠1=4*20=80°;  ∠2=5*20=100°