Знайти основи трапеції, якщо одна щ них на 14см більша за іншу, а середня лінія =24см


Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Лера.

Середня лінія трапеції півсумі основ трапеції. Складемо рівняння за умовою задачі на основі цього факту:

24=\frac{a+a+14}{2},\\ 24=a+7,\\a=17

Отже, 17 см і 31 см - основи трапеції