BS - перпендикуляр до площини квадрата ABCD. Знайдіть площу ∆SAD якщо AB=5 см SB=12 см


Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Відповідь:     S ΔSAD = 32,5 см² .

Пояснення:

   AB⊥AD , тому SA⊥AD - за теоремою про 3- и перпендикуляри .

   ΔSAD - прямокутний , ∠SAD = 90° . Із прямокутного ΔASB

   SA = √( AB² + SB² ) = √( 5² + 12² ) = √169 = 13 ( см ) .

   S ΔSAD = 1/2 *SA * AD = 1/2 * 13 * 5 = 65/2 = 32,5 ( см² ) ;

   S ΔSAD = 32,5 см² .