Решите оба задания пожалуйста, очень срочно, пролайкаю все ваши ответы) 1. Чи подібні два

трикутники, якщо сторони одного відносяться як 2:6:7, а сторони другого дорівнюють 18 см, 6 см і 21 см? Відповідь обґрунтуйте. 2. На сторонах AC i BC трикутника ABC позначили відповідно точки K i M так, що CM=15 см, CK=12 см.Знайдіть MK, якщо AC=20 см, BC=25 см, AB=30 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Макович Арина.
2х+6х+7х =90 градусів
15х=90 градусів 
х=90 : 15 
х=6 градусів 
2х=2*6 =12 градусів
6х=6*6=36 градусів
7х=7*6=42 градусів
36+12+42=90 градусів