Бічна сторона рівнобедреного трикутника дорівнює 10 см, а висота, опущена на неї - 8см.Знайдіть

довжину основи трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.

АВ=10, АМ=8⇒ВМ=√(АВ²-АМ²)=√36=6. Это по теореме Пифагора.

МС=10-6=4

АС=√(АМ²+МС²) = √80=4√5. Это опять по теореме Пифагора.