Сторони прямокутного трикутника дорівнюють 12 см, 16 см, 20 см. Чому дорівнює радіус кола,

описаного навколо цього трикутника?

Ответы на вопрос

Отвечает Кочерова Мария.

p=12+16+20/2; p=24; s=96; R=12*16*20/4*96; R=10