Знайти катети прямокутного трикутника, якщо проекція катетів на гіпотенузу 1,8см і 3,2см​


Ответы на вопрос

Отвечает Исмаилова Малика.

Ответ:

Объяснение:

1,8+3,2=5 см - гіпотенуза с.

а²=1,8*5

а²=9 см

а=√9

а=±3

-3 сторонній корінь.

а=3 см

в²=3,2*5

в²=16

в=√16

в=±4

в= -4 сторонній корінь.

в=4 см