Сторони трикутника дорівнюють 3 см, 4 см, 5 см. Знайдіть периметр подібного йому трикутника , якщо

його найбільша сторона дорівнює 15см.

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Валерия.

Ответ:

36 см

Объяснение:

Оскільки трикутники подібні ,то їх сторони рівно пропорційні.

15/5=3

3×3=9 см

4×3= 12 см

Периметр = 12+9+15= 36 см