Знайти гіпотенузу прямокутного трикутника, якщо дві інші сторони дорівнюють 6 см і 8 см.

Визначити sin кута, якийлежить проти меншого катета.​

Ответы на вопрос

Отвечает Крахмальный Алексей.

Ответ:

10.

3/5

Объяснение:

За т Піфагора гіпотенуза^2= катет^2+ катет^2

гіпотенуза^2=36+64=100

гіпотенуза=10

за теоремою синусів BC/SINA=AC/SINB

10/1=6/SINB

SINB=6/10=3/5