Знайти на осі Оу точки, які віддалені від точки А(-6;4;8) на відстань 6.


Ответы на вопрос

Отвечает Филиппов Костя.

Ответ:

Точок немає

Объяснение:

Рня сфери: (х+6)^2+(y-4)^2+(z-8)^2=6^2

Рня сфери на 0у: 36+(y-4)^2+64=36

Рня сфери на 0у: (y-4)^2=-64

у э(перечерк) R