Знайти довжину відрізка АВ.якщо А(-3;8), B(5;2).​


Ответы на вопрос

Отвечает Юдин Артур.

Рішення:

|AB|^2 = (y_2- y_1)^2 + (x_2 - x_1)^2\\\\AB  = \sqrt{(y_2- y_1)^2 + (x_2 - x_1)^2}\\\\AB = \sqrt{(2-8)^2+(5-(-3))^2} = \sqrt{36+64} = \sqrt{100} = 10

Відповідь: довжина відрізка АВ рівна 10 одиничним відрізкам.