Будь ласка срочно допоможіть . Знайдіть коефіцієнт подібності двох прямокутників та їх площі, якщо

сторони одного з них 5 см і 8 см, а периметр другого — 52 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шабельников Ярослав.

Ответ:

26 - 2*5 = 16 (cм) - длина сторон-оснований.

16/2 = 8 (см) - длина средней линии.